ШАНОВНІ БАТЬКИ!

До вашої уваги інформація з сайту МОН Україниwym-1516612811372
"Запис до дитячого садка"

ІСУО (інформаційна система управління освітою) Харкіська міська освітня мережа надає можливість кожному з Вас здійснити електронну реєстрацію дітей в заклади дошкільної освіти, не виходячи з дому, або отримати інформацію про навчальні заклади системи освіти міста.

Якщо у Вас виникають питання стосовно електронної реєстрації дитини в заклад Ви можете звернутися за допомогою або консультацією до реєстратора управління освіти адміністрації Немишлянського району ХМР за адресою:
вул. Танкопія, буд. 15/2
Графік прийому батьків:
щовівторка з 15.00 до 17.00
щочетверга з 10.00 до 13.00

ДО УВАГИ БАТЬКІВ та ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ!!! Зміни до Положення про електронну реєстрацію в заклади дошкільної освіти» у м. Харкові

Зміни до Положення внесені з метою спрощення процедури видачі Направлень батькам під час масової комплектації груп в ЗДО у квітні-травні.

Під час попередньої комплектації груп (квітень-травень) районні реєстратори друкуватимуть для завідувачів ЗДО по кожній віковій групі Списки дітей для зарахування до ЗДО з 01 вересня поточного року (далі Списки). До Списків додаватимуться друковані Направлення на кожну дитину. У картках дітей буде змінено статус заявки на «Видано направлення», інформація про що надійде до батьків на електронну адресу.

Видача Направлень буде здійснюватись завідувачами ЗДО до 01 червня згідно зі Списками.

За підсумками проведеної роботи завідувачі повернуть районному реєстратору Списки з особистими підписами батьків або осіб, які їх замінюють, про отримання Направлень та з відповідними примітками у разі відмови батьків від зарахування дитини в ЗДО у поточному році тощо.

Після обробки повернутих з ЗДО Списків районні реєстратори внесуть зміни до статусу заявок у картах дітей на «Отримано направлення».

/Files/images/картинка на сайт.jpg

/Files/images/27_08_2013.jpg