Програмове забезпечення освітнього процесу в ЗДО :

Комплексні програми:

"Впевнений старт", освітня програма розвитку для дітей старшого дошкільного віку (авт. Піроженко Т., Гаврик Н., Панасик Т., Рогозянський О., та ін.)
"Впевнений старт", освітня програма розвитку для дітей середнього дошкільного віку (за науковою редакцією Піроженко Т., )
"Впевнений старт",освітня програма розвитку для дітей молодшого дошкільного віку (авт. Піроженко Т., Гаврик Н., Панасик Т., Рогозянський О., та ін.)
"Дитина", освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проєкту - Огнев'юк В.О., авт. колектив - Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Вертугіна В.М., та ін, 2020)
Варіативна складова реалізується через парціальні освітні програми:
"Казкова фізкультура", програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкіьного віку (авт. Єфименко М.М.)
"Скарбниця моралі", парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку (видання друге оновлене зі змінами і доповненнями. авт. Лохвицька Л.В., 2019)
"Дитяча хореографія", програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років; навчально-методичний посібник; авт. Шевчук А.С., 2020)
" Україна - моя Батьківщина", парціальна програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку; авт. Каплуновська О.)
Базовий компонент дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти) нова редакція,2021