Матеріально – технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 2439,7кв.м. Проектна потужність закладу складає 220 місць (8 дошкільних і 4 ясельні групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 9-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 8 дошкільних груп і 4 ясельні – 330 дітей.

Загальна площа території закладу 1,5 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений. Є резервна система гарячого водопостачання -2 електроводонагрівачі, що встановлені в приміщеннях пральні та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу централізоване.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

Кiлькiсть переглядiв: 9