/Files/images/тбдр.jpg

Традиційно на початку осені в містах і селах країни проводяться профілактичні заходи щодо забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи. Поліція закликала приділити необхідну увагу питанням безпеки школярів та учнів на дорогах.

Усі профілактичні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму за тематикою «Увага! Діти – на дорозі!» проводяться з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі.

ПАМЯТКА БЕЗПЕКИ ДЛЯ УЧНІВ

Чверть усіх ДТП в Україні трапляються через перевищення швидкості. Водіїв напідпитку не лякають навіть підвищені штрафи. Хоча кількість дорожньо-транспортних пригод із летальними випадками суттєво зменшилась, утім такі показники бажають бути кращими.

В Україні у ДТП гинуть приблизно 13 людей на 100 тисяч населення. Це досить високий показник. тому що найкращий європейський показник - це від 1-го до 3-ох на 100 тисяч населення

/Files/images/СМІШАРИКИ ТБДР.jpg

СОЦІАЛЬНІ РОЛИКИ ДО ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ