ПЛАН ЗАХОДІВ

для усіх вікових груп до

«Тиждня безпеки дорожнього руху»

Організація ігрової діяльності:

Рухливі ігри «Ми – пішоходи», «Кольорові автомобілі», «Світлофор», "Горобчики та автомобіль», «Літаки», «Трамвай»
Настільні ігри «Склади дорогу», «Склади автомобіль»
Дидактичні ігри «Три сигнали світлофора», «Малюнки дороги», «На чому я подорожую», «На землі, на воді, у повітрі», «Азбука дороги»
Ігри-тренінги «Заборонено і дозволено», «Допоможи Незнайкові перейти вулицю», «Заблукав на вулиці»
Сюжетно-рольові ігри: «Подорож», «Водії».

Тематичні заняття:

Азбука автомобільних доріг», «Ми – пасажири», «Щоб не трапилось лиха».

Читання художньої літератури:

Г.Бойка «Моя вулиця», А.Іванова «Як нерозлучні друзі дорогу переходили», Н. Красоткіної «Про тисячі бід або про те, де гратись не слід», "Крот в городе".

Художньо-продуктивні діяльність:

розмальовки серій ілюстрацій «Вулиця», «Транспорт». Виготовлення іграшки «Веселий світлофор». Інсценізація «Школа Світлофора». Складання розповідей за серією картин «Випадок на дорозі». Виставка дитячих робіт.

Спостереження:

за транспортом, дорожніми знаками, машинами на території ЗДО та за територією ЗДО, за рухом пішоходів, велосипедистів.

Робота з батьками вихованців:

Ознайомлення батьків із ст. 20 Закону України «Про дорожній рух» (на сайті). Проведення консультацій для батьків"Попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей дошкільного віку»", "Діти на дорозі"; бесід під час батьківських зборів «Безпека дітей на дорозі». Інформаційно-навчальний матеріал (поновлення).