/Files/images/22688326_1982050508708441_1242006661528554549_n.jpg

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ з ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ

1. Батьки повинні протягом року: - Віддавати дитину в руки вихователя; - Не дозволяти забирати дитину неповнолітнім дітям; незнайомим особам; особам, які у нетверезому стані;
2. Не залишати в доступному місці сірники, вогнепальну зброю, колючі та ріжучі предмети, ліки.
3. Заборонити користуватися електричними приладами.
4. Не торкатись руками незнайомих предметів.
5. Оберігати дітей від укусів собак, кішок.
6. Оберігати дітей від отруєння рослинами, грибами, ягодами.
7. Під час купання у водоймах не залишати дітей без нагляду дорослих, вчити їх плавати, знайомити з правилами поведінки на воді.
8.Ознайомлювати і дотримуватися правил дорожнього руху, визначати безпечні місця для катання на велосипеді, для ігор з м'ячем

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОРОЖНО-ТРАНСПОРТНОГО ТРАВМАТИЗМУ:

1. Вчити дітей переходити вулицю на зелений сигнал світлофора, у встановлених місцях і підземних переходах;
2. Заборонити дітям з'являтися несподівано перед транспортними засобами.
3. Вчити дітей правильно обходити транспорт: автобус, тролейбус - ззаду, трамвай - спереду.
4. Заборонити дітям самостійно їздити на громадському транспорті.
5. Не допускати ігор дітей на проїжджій частині дороги.
6. Заборонити дітям грати з м'ячем, кататися на велосипеді, ковзанах, санках, роликах на проїжджій частині дороги та поблизу неї - це може коштувати дитині життя.
7. Не забиратися на підніжку транспорту і не стрибати на ходу, щоб своїм прикладом не заохочувати дітей.
8. Не подавати дітям негативних прикладів, порушуючи правила дорожнього руху.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТРАВМАТИЗМУ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ БАТЬКІВ

1. Забороняється ходити в ліс без супроводу дорослих.
2. Під час перебування в лісі разом з дітьми не збирайте незнайомі гриби, ягоди, рослини.
3. Не розводьте в лісі багаття під час посухи: при виникненні необхідності в цьому, розмістіть вогнище на відкритому місці і після використання ретельно загасіть його та засипте землею.
4. Обстежте місця установки намету в лісі щоб уникнути небажаної зустрічі зі зміями, бджолами, мурахами й т.д. .
5. Для походу в ліс одяг дитини підбирайте таким чином, щоб оптимально захистити її від комах, кліщів та інших несподіванок ..
я.6. Не засмічуйте навколишнє середовище і не залишайте після себе жодних слідів свого перебуванн