День народження "Кобзаря"

2023-03-09

/Files/images/10logo.jpg

З нагоди дня народження Т.Г.Шевченка. в закладі був проведений тиждень Шевченківської поезії, метою якого було глибше ознайомити дітей із життям та творчістю українського народного поета Т. Г. Шевченка та показати, як він оспівує красу рідного краю, любов до України; виховувати шанобливе ставлення до творчості відомого поета.

Ознайомлюючи малечу з творчістю наших письменників, ми виховуємо патріотичні почуття, пробуджуємо любов до рідної України, повагу то творчості видатних людей.

Педагоги разом з батьками ознайомили малечу з творами Т.Г. Шевченка. Вихованці нашого закладу продемонстрували себе знавцями поезії Шевченка - «Мій улюблений вірш», також дітлахи зробили малюнки на тему «Дитячий Кобзарик», «Тече вода з-під явора», «Сонце гріє, вітер віє», аплікації за творами «Встала весна», «Зацвіла в долині». Діти дізнаються багато нового про Т.Г. Шевченка та долучаються до активної участі в усіх заходах, які приурочуються до дня народження великого сина українського народу.

світлини можна переглянути ось тут