Всесвітній День пошти

2021-10-08

/Files/images/ДЕНЬ ПОЧТЫ.jpg

Ми сьогодні відмічали Всесвітній день пошти. Було дуже цікаво, пізнавально, емоційно та творчо. Кожна група по -різному підішла до цієї задачі: було цікаво сьогодні у садочку, бо діти дізналися так багато цікавого: чому пошта називається поштою, як в давні часи перевозили листи та товари поштою, як перевозять пошту зараз . Наші діти разом з вихователями готувалися до цього дня заздалегідь: виготовили власноруч подарунки для дітей інших груп, прикрасили та правильно підписали посилку та відправили її через поштову скриньку. Цікаво було отримувати посилки та відкривати їх у группі. Наші діти дізналися про поштові гроші( поштові марки) , їх важливість… А діти четвертої групи отримали довгоочікувану посилку з іграшками з Новою пошти( так співпало ).

Сьогодні діти однієї групи написали лист до Святого Миколая ( вирішили , що поки лист дійде, поки Миколай знайде подарунки, поки відправить …., тож ми отримуємо їх вчасно). А в музичній залі на дітей чекали цікаві завдання «поштові перегони», з яких діти дізналися, як і хто перевозив пошту в давнину ( голуби, собаки, кони, люди), перегляд мультфільму з історії пошти розширив їх знання з цієї теми. Тож було дуже цікаво. А ви вже написали листа? Якщо ні , день пошти буде завтра і у вас є ще час….

відеозвіт