Літо триває: або як ми загартовуємося

2021-07-16

/Files/photogallery/9187/IMG-e47985af5ed061c73d30191b0611f770-V.jpg

У закладі освіти триваєлітній оздоровчий період. Літо - це прекрасна порароку, коли діточки проводять на свіжому повітрі весь свій день! А скільки цікавого та корисного можна реалізувати у цей час? Саме влітку природні чинники не лише сприяють оздоровленню дітей, а й дають можливість педагогам перетворити освітній процес на цікаве, змістовне буття, наповнене розвагами, іграми, естафетами, спостереженнями за об'єктами природи.

В рамках оздоровлення з вихованцями закладу освіти організовані фізкультурні заняття на свіжому повітрі, ходіння босоніж по килимкам, обливання ніжок водою, плескання у маленьких басейнах, естафети босоніж, обливання водою на повітрі, регламентовані сонячні ванни, дотриманняч водного балансу за рахунок дотримання питного режиму.

Всі форми роботи - дуже подобаються дітям, сприяють зміцненню здоров'я дітей, формуванню здорового способу життя.

фото тут