В закладі проходить кольоровий тиждень

2020-10-20

/Files/photogallery/9173/IMG_3995.JPG

На цьому тижні у нас осінній кольоровий тиждень. Буде багато цікавого.

В понеділок - день зелений. Діти багато приділили уваги природі: вихованці вивчали емоції, слухали оповідання про лісових мешканців та звичайно творили. Гарні зелені поробки з природного матеріалу (жолуді, фарба, пластилин) зробили діти групи № 10. А діти групи № 11 зробили аплікацію методом згибання кол.

Сьогодні вівторок - день червоний.Наші маленькі діти робили ранкову гімнастики з червоними атрибутами, конструювали червоним конструктором. Діти групи № 12 зробили колективну аплікацію "Червоне яблучко", а діти групи № 8 "Метелик", дебуло використане листя з дерев червоного кольору.

Діти групи № 11 вихователь Кузьменко О.О. видобували натуральний сік буряка та моркви а потім малювали ним. А діти групи № 10 вихователь Потрасай Ю.М. зробили колективну поробку "Гриби на галявині", для якої використали каштани, пластилін, кору дерев та фарбу.

Діти групи № 9 вихователь Левіт Т.І. розмалювали горіхову шкарлупу та виробили сонечок. Було цікаво.