Триває кольоровий тиждень . День перший-залений, другий - червоний

2020-02-20

Розпочався наш осінній кольоровий тиждень. В понеділок у зелений день діти визначали емоції, рахували зелені ялинки, робили аплікацію змії методом "робота з кружечками", розмальовували жолуді та виробили з них макет вінограду та ще було багато чого.

Сьогодні день червоний. Старша група робить колективну поробку з кори дерева, пластиліну та каштанів: галявину грибів. Малюкі середньої групи розмалювали шкаралупу горіхів та виробили червоних сонечок. А самі найменші - робили ранкову гімнастику з червоними предметами, колективну аплікацію "Яблучко".

Старші діти групи № 11 разом з вихователем Кузьменко Ольгою малювали овочі буряковим та морквяним соком, який вони видобули методом дослідів прямо на занятті.

Далі буде ще цікавіше.