Запрошуємо батьків та вихованців взяти участь у Всеукраїнській акції "Ідевльна школа очима дітей"

2018-11-26

Про Всеукраїнську акцію
"Ідеальна школа очима дітей"

Мета акції - виявлення та підтримка талановитих дітей, формування ловіри суспільства до системи забезпечення якості освіти, попуояризація та підвищення якості освіти у закладах освіти.

Основні завдання акції:

- формування освітньої грамотності та культури якості освіти у дітей;

- вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця освіти, її якості у житті держави і суспільства;

- створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного потенціалу дітей, презентація їх творчих ідей та проєктів.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ

Учасниками акції є діти, учні, вихованці, слухачі ЗДО, ЗСО, ПШО віком до 18 років.

Акція проводиться за номінаціями:

фотографія, малюнок.

Кожна робота повиння бути підписана й містити таку інформацію:

- назва роботи;

техніка виконання;

місце проживання автора;

прізвище, ім'я по батькові педагога;

згода-підтвердження: "З умовами акції погоджуюся".

Роботи приймаються з 22 листопада по 27 листопада з 10.00. до 17.00 за адресою: м. Київ, віл . Тунгенєвська 11, к. 1.13 Національний педагогічний університет імені Драгоманова.