Увага! Увага! В закладі оголошено конкурс творчих робіт дітей та їх батьків на тему "Подорожуємо казками В.Сухомлинського"

2014-02-18

/Files/images/_сухомлинський дітям.jpeg

Шановні батьки! Запрошуємо Вас та ваших дітей взяти участь у конкурсі творчих робіт "Подорожуємо казками Василя Сухомлинського".

Без сумніву всім відома виховна сила казок та оповідань Василя Сухомлинського. Працюючи над річними завданнями педагоги нашого закладу постійно використовують у своїй роботі казки та оповідання В.Сухомлинського.

Пропонуємо і Вам познайомитися з цими творами. Ви обов'язково оберете для себе найулюблені, десь впізнаєте себе та своїх дітей. Читайте, насолоджуйтесь та малюйте. Ми будемо раді побачити ваші спільні творчі роботи.

Конкурс триває з 20 лютого по 28 лютого. Переможці будуть обрані та нагороджені на святкових ранках.