Моторикіна Тетяна Михайлівна

/Files/photogallery/зава.jpg
Посада: завідувач

Освіта:
- вища, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, 2016 рік;
Спеціаліьність: Організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.
- вища, Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет», 2017 рік;
Спеціальність: логопед, спеціальний психолог дошкільних та шкільних закладів».
- магістр освіти, Харківська інженерно-педагогічна академія, 2019 рік;
Спеціальність: менеджмент, кваліфікація " керівник підприємства , установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання)"

Стаж педагогічної роботи - 10 років

/Files/images/алеся.jpg Щербак Алеся Миколаївна

Посада: вихователь-методист

Освіта:
- середня-спеціальна, Стаханівське педагогічне училище, 1994 рік.
Спеціальність: музичний керівник, вчитель музики, керівник дитячого хореографічного колективу.
- вища, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 2003 рік.
Спеціальність: вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання.
- магістратура управління, Київський Державний вищий навчальний заклад Університет менеджменту освіти, 2012 рік.
Спеціальність: керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), магістр управління.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Педагогічне звання – старший вихователь.
Керівник районного методичного об’єднання для вихователів груп старшого дошкільного віку.

Стаж педагогічної роботи: 26 років

Штефан Оксана Юріївна